Zgrupowania 2015

Bydgoszcz 25-26.04.2015


W dniach 25-26 kwietnia odbyło się zgrupowanie Jokersów, przygotowujące nas do I turnieju PLRnW w sezonie 2015. W jego trakcie skupiliśmy się na doskonaleniu jazdy na wózku, opanowaniu piłki, precyzyjności podań oraz utrwalaniu założeń taktycznych.

Podczas tego zgrupowania, w sobotnie popołudnie, odbył się mecz pokazowy naszej drużyny. Był on doskonałą okazją do zademonstrowania umiejętności naszych zawodników szerszej grupie osób.

Dziękujemy wszystkim kibicom za przybycie i gorący doping. Pragniemy także podziękować „staffowi”, sędziom oraz trenerowi za pomoc w przeprowadzeniu tego zgrupowania. Jeszcze raz wielkie dzięki!


Już niedługo, a mianowicie 8-10 maja odbędzie się w Warszawie turniej inaugurujący tegoroczny sezon ligowy. Naładowani pozytywną energią jedziemy, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony. Trzymajcie za nas kciuki.Bydgoszcz 16-17.05.2015

W ramach przygotowań do II turnieju PLRnW odbywającego się w weekend 05-07 czerwca 2015 w Radomiu, przeprowadziliśmy drugie w tym roku zgrupowanie. Po niezbyt udanym występie na I turnieju PLRnW (Łomianki 08-10.05.2015) postawiliśmy sobie za cel poprawienie współpracy pomiędzy zawodnikami nowopowstałych „czwórek” wychodzących na boisko. Właśnie temu zadaniu poświęciliśmy godziny spędzone na boisku podczas tego zgrupowania. Podsumowując te dwa dni intensywnej pracy, możemy śmiało stwierdzić, że nie był to stracony czas, i że możemy śmiało wyruszyć do Radomia na spotkanie z innymi drużynami.Bydgoszcz 11-13 i 25-27.09.2015


W terminach 11-13 oraz 25-27 września 2015 r. drużyna Jokers przeprowadziła dwa trzydniowe zgrupowania. Te intensywne dni treningowe poświęciliśmy na poprawę umiejętności jazdy na wózku, celności podań oraz na omówienie i przećwiczenie zagadnień taktycznych. Dzięki temu zauważyliśmy nasze mocne i słabe strony, to nad czym musimy jeszcze popracować i jakie wnioski wyciągnąć, aby nasza gra wzniosła się na wyższy poziom.Chcielibyśmy podziękować trenerowi kadry Polski Januszowi Kozakowi za przyjazd na pierwsze ze zgrupowań i udzielone w tym czasie wsparcie merytoryczne.


Dziękujemy również całemu Staffowi bez którego treningi te nie mogłoby się odbyć.


Zgrupowania przeprowadziliśmy dzięki dotacji z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu, udzielonej ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Serdecznie dziękujemy !!!
WSPIERAJĄ NAS: