2011 – Liga Zach.

LZ – III turniek 2011


W ubiegły weekend odbył się ostatni turniej Ligi Zachodniej. Drużyna Jokers pojechała w dość osłabionym składzie, bo bez dwóch najlepszych zawodników, Piotra i Seby. Niestety Szczeciński Tetra Gryf okazał się tym razem za mocny. Grę prowadził Robert Antonkiewicz i to on wykonywał ogrom pracy na boisku, świetną postawą i walecznością zasłużył na uznanie całej drużyny. Trener dojrzał także ogromny postęp u Michała Nadachewicza. Świetnie odczytywał grę, pomagał Robertowi i sam niejednokrotnie zdobywał piękne bramki. Moim zdaniem Michał jest najszybciej rozwijającym się zawodnikiem drużyny Jokers. Z miesiąca na miesiąc poprawia kondycję i grę na boisku. Szczerze mówiąc chyba nie widziałem tak szybkiego 1,5-punktowca w naszej lidze i to mimo braków w sprzęcie.

To były ostatnie spotkania w tym roku. Przed nami okres zimowy. Musimy przygotować się dobrze do przyszłego sezonu bo mamy wysoko ustawiona poprzeczkę, pierwsza liga, będziemy najmłodszą drużyną w grupie B. Jak sobie poradzimy? Myślę, że nie zawiedziemy ale przed nami jeszcze wiele pracy. Życzę nam powodzenia.


link do galerii: http://wiadomosci.pniewy.org/index.php?option=com_content&task=view&id=3956&Itemid=1

LZ – I turniej 2011

W niedzielę 06.03.2011 odbył się pierwszy turniej Ligi Zachodniej RnW w Pniewach. Był to kolejny sprawdzian przed rozpoczynającymi się w maju rozgrywkami PLRnW. Drużyna Jokers, jako przeciwników wylosowała dwie bardzo doświadczone drużyny – Piecobiogaz (Poznań) i Balian (Chrzypsko Wielkie).


Świetna postawa naszych zawodników przełożyła się na całkiem niezłe wyniki. Szczególnie bliscy wygranej byliśmy z drużyna poznańską. Trzy kwarty walczyliśmy jak równy z równym, dopiero w ostatniej części meczu wzięło górę mniejsze doświadczenie Jokersów.
„Bydgoscy Jokersi rozwijają się z turnieju na turniej” – takie zdanie usłyszeliśmy w Pniewach i takie opinie mobilizują nas do jeszcze cięższej pracy.
Pierwsze szlify turniejowe zdobywał nasz nowy zawodnik Robert Krzyżanowski – świetnie zapowiadające się wsparcie dla naszej drużyny.

A tak przedstawiają się wyniki poszczególnych meczy:
– Balian (Chrzypsko Wielkie) – The Dogs (Gorzów) 79-6
– Piecobiogaz (Poznań) – Jokers (Bydgoszcz) 49-40
– Skorpion (Polkowice) – Tetra Gryf (Szczecin) 53-32
– Balian (Chrzypsko Wielkie) – Jokers (Bydgoszcz) 72-27
– Skorpion (Polkowice) – The Dogs (Gorzów) 47-19
– Piecobiogaz (Poznań) – Tetra Gryf (Szczecin) 28-21
WSPIERAJĄ NAS: